KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16197144
nr 1619 7144
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 65/75, bladets mått: 75x58 cm, yttermått inklusive ram: 89x70 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:38:40
13/5 19:33:41
James Coignard
Läs mer om James Coignard